پرکارترین بازیگران مرد سال 1400

 در میان بازیگران مرد ایرانی در دهه اخیر، بازیگران جوان و برخواسته از تئاتر بیشتر خود را نشان دادند و توانستند با حضور در آثار شاخص سینمایی تاثیرگذار ظاهر شوند و رفته رفته به ستاره تبدیل شوند. برخی بازیگران هم با حضور پررنگ در آثار سینمایی و تلویزیونی خوش درخشیدند و توانستند نظر مثبت مردم و اهالی هنر را جلب کنند. شما در ادامه این مقاله با پرکارترین بازیگران مرد سال 1400 آشنا می‌شوید.

حمید فرخ نژاد

حمید فرخ‌نژاد پس از مدتی دوری از نمایش خانگی  سال 1400 را بیشتر در نمایش خانگی گذراند و با چهار سریال به یکی از بازیگران پر کار مرد در سال 1400 تبدیل شد. او پس از سریال ناموفق «قلب یخی 2» محصول سال 90 در هیچ مجموعه‌ای بازی نکرد، تا این که سال گذشته در سریال «میدان سرخ» کاری از بهرام بهرامیان و ابراهیم ابراهیمیان ایفای نقش کرد. نوبت لیلی، شبکه مخفی زنان و پدر گواردیولا هم از دیگر کارهایی هستند که فرخ نژاد در آنها بهد ایفای نقش پرداخت.

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی فوتبالیست سابق کشورمان یکی از بازیگران درخشان این روزهای سینما و تلویزیون است که طرفداران زیادی دارد. این بازیگر پرکار این روزهای سینما در سال 1400 علاوه بر حضور در سریال زیرخاکی 2 و 3 به کارگردانی جلیل سامان، در فیلم‌های سینمایی علف زار و بی‌مادر نیز به ایفای نقش پرداخت و در بین پرکارترین و محبوب‌ترین بازیگران سال 1400 قرارگرفت.

امیر آقایی

امیر آقایی بازیگر محبوب کشور که در سال 1398 بدلیل بازی در سریال شنای پروانه برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شد، در سال 1400 نیز حضور پررنگی در سینما داشت و با نقش آفرینی در فیلم شبگرد، خط نجات و بی‌مادری یکی از بازیگران پرکار در سال 1400 نام گرفت.

جواد عزتی

جواد عزتی یکی از بازیگران پرطرفدار سینمای ایران است که طی سال‌های گذشته همواره یکی از پرفروش‌ترین و پرکارترین بازیگران سینما لقب گرفته در سال 1400 نیز با بازی درخشان در سریال زخم کاری  و مرد بازنده به ساخته محمد حسین مهدویان، سال پرباری را در کارنامه هنری خود ثبت کرد.

مهران غفوریان

همه مخاطبان سینما و تلویزیون مهران غفوریان را با نقش‌های کمدی تلویزیونی به خاطر دارند. غفوریان جزو بازیگرانی است که هم در کمدی و هم در آثار جدی بسیار خوب و مسلط ظاهر می‌شود. او پس از حضور در سریال «قورباغه»، در سال 1400 روز‌های پرکاری در نمایش خانگی داشت و به 4 پیشنهاد بازی در سریال، پاسخ مثبت داد. او در مجموعه «خاتون»، «نوبت لیلی» و «نیسان آبی» ایفای نقش کرد و قرار بود در سریال «جزیره» هم بازی کند، اما تداخل بعضی از این آثار با یکدیگر باعث شد از حضور در «جزیره» انصراف دهد.

کامنت ها (0)

  نظرسنجی های مرتبط

  مقالات مرتبط

  مسن ترین بازیگران زن سینما و تلویزیون

  3 بازدید·4 هفته قبل

  کم سن ترین بازیگرانی که وارد سینما و تلویزیون شدند

  3 بازدید·4 هفته قبل

  مسن ترین بازیگران مرد ایران

  8 بازدید·1 ماه قبل

  قدیمی ترین سینماهای ایران

  4 بازدید·2 ماه قبل

  کلیه حقوق ویکی تاپ متعلق به شرکت فناوری اطلاعات پندار می باشد.