بزرگ ترین استادیوم های فوتبال ایران

ورزشگاه آزادی تهران

ورزشگاهی در تهران
ورزشگاه آزادی ورزشگاه ملّی و بزرگترین ورزشگاه ایران است. این ورزشگاه برای میزبانی بازی‌های آسیایی ۱۹۷۴ که در تهران برگزار می‌شد، ساخته شد. این ورزشگاه در واقع بخشی از مجموعهٔ ورزشی آزادی است؛ که بازی‌های خانگی تیم ملی فوتبال ایران و همچنین دو تیم بزرگ پایتخت‌نشین استقلال و پرسپولیس در این ورزشگاه برگزار می‌شود.

ورزشگاه امام رضا مشهد

ورزشگاه فوتبال در مشهد
ورزشگاه امام رضا هشتمین ورزشگاه بزرگ ایران و ورزشگاه خانگی باشگاه شهرخودرو است که در شهر مشهد قرار دارد. این ورزشگاه با گنجایش ۲۵ هزار تماشاگر نخستین ورزشگاه تمام مسقف پس از انقلاب ۵۷ در ایران است.

ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان

یک ورزشگاه مدرن فوتبال در اهواز، ایران
ورزشگاه فولاد آرنا خوزستان با نام رسمی ورزشگاه فولاد خوزستان ششمین ورزشگاه بزرگ ایران و ورزشگاه خانگی باشگاه فولاد خوزستان است که در شهر اهواز قرار دارد.

ورزشگاه نقش جهان اصفهان

مجموعه ورزشی در شهر اصفهان
ورزشگاه نقش جهان ورزشگاهی چندمنظوره با گنجایش ۷۵٬۰۰۰ تماشاگر در اصفهان، ایران است. این ورزشگاه، دومین ورزشگاه بزرگ ایران به‌شمار می‌رود.

ورزشگاه یادگار امام

یک صفحهٔ ابهام‌زدایی ویکی‌مدیا
ورزشگاه یادگار امام ممکن است به یکی از موارد زیر اطلاق شود:ورزشگاه یادگار امام (تبریز) یکی از ورزشگاه‌های شهر تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی ورزشگاه یادگار امام (قم) یکی از ورزشگاه‌های شهر قم مرکز استان قم

ورزشگاه پارس شیراز

ورزشگاهی چندمنظوره در شیراز، ایران
ورزشگاه پارس چهارمین ورزشگاه بزرگ ایران که در جنوب شهر شیراز، ایران قرار دارد. این ورزشگاه گنجایش ۵۰٬۰۰۰ تماشاگر را دارد و میزبان تیم‌های فجرسپاسی و قشقایی می‌باشد.

دیدگاه ها (0)

  آمار ویکی‌تاپ

   در حال بارگذاری

  مقالات مرتبط

  10 بازیکن برتر فوتبال ایران با بیشترین تعداد گل در قرن گذشته

  148 بازدید·9 ماه قبل

  10 تا از بهترین سرمربی های پرسپولیس

  261 بازدید·9 ماه قبل

  برجسته ترین بازیکنان فوتبال ایران از دیدگاه چت جی پی تی

  139 بازدید·1 سال قبل

  یاغی های فوتبال ایران

  225 بازدید·1 سال قبل

  کلیه حقوق ویکی تاپ متعلق به شرکت فناوری اطلاعات پندار می باشد.